ZAGINĄŁ PIES 08.2022

Napisany przez identek . W dziale Zgubione

Betty.fb_img_1677835646532
Jest małym psem, do połowy łydki. Maść: biała z charakterystyczną brązową plamą na grzbiecie, brązowe uszy oraz dwie jasne plamki nad oczami, oczy wokół brązowe. (zdjęcia)
Zaginęła w okresie wakacji (sierpień 2022) z mojej posesji w miejscowości Sztutowo. Od tamtego czasu nikt jej nie widział, nikt z sąsiadów nie słyszał, by gdziekolwiek była widziana.
Poruszam tą sprawę po takim czasie ponownie, być może w końcu się odnajdzie. Obdzwaniałam wszystkie schroniska w mojej okolicy, ale niestety nie trafiła do nich. 
Potrzebuję pomocy w tej sprawie.
Betty jest pieskiem, który nie odstępowała mnie na krok. Kochała kontakt z ludźmi, nie bała się nikogo i uwielbiała pieszczoty. Kochała inne psy, dzieci, moich znajomych.
Ubolewam nad faktem… Winię siebie, że nie udało mi się jej odnaleźć przez tyle czasu.. Dalej pozostaje jednak nadzieja, że być może ten kto zabrał mojego psa oddał ją i w końcu nasze drogi się spotkają.
Błagam o pomoc, kogokolwiek kto może mieć informacje na ten temat lub kogokolwiek kto wie gdzie przebywa teraz Betty – być może to właśnie ktoś z Twoich znajomych zabrał mi moje szczęście. 
Mój numer telefonu – 517-568-843, adres e-mail: werka.zakrzewska00@wp.pl.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.