Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

ZŁOTA

Piesek czarny podpalany na granatowym tle

SUCZKA ZŁOTA OK. 10 LAT 616093900089958 (515/14)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 7


SZYBKA ŚCIĄGA:

– lubi spacery

– dogaduje się z psami

– jest łasuchem

– daje się wyczesać

– ładnie chodzi na smyczy


Dzień dobry,

jestem Złota, bom złotą sunią z charakteru. A żeby było ciekawiej, to przyśniłam się jednej wolo-cioci i to ona nadała mi we śnie tak piękne imię. Także mam magiczne moce i wierzę, że dobry Dom też sobie wyśnię.

Wiesz, że złoto jest najbardziej kowalnym i ciągliwym z metali? A i najmniej reaktywnym z pierwiastków, wyłączając helowce. Więc ja po prostu musiałam zostać Złotą, bo to jedno słowo idealnie opisuje mą psią naturę. Jestem podatna na wskazówki Człowieka, nic mnie nie denerwuje, wszystko lubię i błyszczę po dobrym czesaniu jak złote kolczyki po polerce. A i mięciutka jak czyste złoto też jestem – nic, tylko głaskać!

Dzielę schroniskowy boks z kolegą, więc spokojnie mogę zamieszkać z innym psem. Znam podstawowe komendy i chętnie nauczę się innych, lepiej się dzięki temu zrozumiemy.

Taka jestem – Złota, a skromna, i chyba nie dam rady się dłużej wychwalać. Chcesz na własne oczy przekonać się, jak pięknie mam dopasowane imię do osobowości? Łap za telefon i umawiaj się na spotkanie ze mną.

Pozdrawiam,

Złota


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.