ZUZKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA ZUZKA OK. 3 LATA 616093900977267 (330/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 9

Szybka ściąga:
-       łagodna, przyjacielska, delikatna, choć bywa, że ze strachu pokaże zęby
-       nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi
-       dobrze czuje się w pomieszczeniach
-       akceptuje inne psy

 
Cześć, jestem Zuza. Trafiłam tutaj na początku sierpnia. Choć początkowo wydawało się, że bardzo charakterna ze mnie panna, to dziś już śmiało powiedzieć mogę, że po prostu nie lubię wizyt u weterynarza, a poza gabinetem to ja złota dziewczyna jestem.
 
W pierwszym kontakcie bywam ostrożna – niezależnie, czyś człek, czyś pies, czyś kot – zachowuję dystans i badam sytuację. Jeśli okażesz się godzien zaufania, to pięknie się przed Tobą otworzę i zostaniemy kumplami.
 
Jestem raczej delikatną, ale pogodną i ciekawską sunią. Dobrze czuję się w pomieszczeniach. W kontaktach z Człowiekiem bywam zagubiona i zdarzało się, że różnie reagowałam na przykład na dotyk w okolicach karku – będę potrzebowała kogoś, kto cierpliwie i mądrze wprowadzi mnie we wspólne życie i sprawi, że poczuję się pewnie w naszej wspólnej relacji.
 
Wpadaj się poznać!
Pozdrawiam,
Zuzka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.